Tvorba webu
Chcete-li v dnešním digitálním světě vyniknout, je téměř nezbytné mít vlastní webové stránky, které budou přesně odpovídat vašim potřebám a cílům. Pokud hledáte možnost, jak zaujmout své zákazníky a získat konkurenční výhodu, tvorba webu na míru je tou pravou volbou.

Pracují s nejmodernějšími technologiemi a postupy, aby se zajistilo, že vaše stránky budou rychlé, bezpečné a optimalizované pro vyhledávače. Tím vám pomohou zvýšit návštěvnost vašeho webu a umožní vám dosáhnout svých obchodních cílů.

Nenechte svou konkurenci před sebou! Kontaktujte mě a já vám rád připravím nabídku na tvorbu webu na míru, který dokonale odpovídá vašim potřebám a cílům.


Od 5 500,-
Nezávazně poptat

Doplňkové služby

Jednorázová Administrace 1000,- Kč/1 Obsah
Jednorázová Oprava
250,- Kč/Hod
Měsíční Správa Www
329,- Kč

Co budu potřebovat:

Vaši představu jak mají webovky vypadat.
Spolupráci s postupným vývojem webu.
Ostatní dokumenty: (fotky, certifikáty a podobné)
Ukázka webu

Nabízím tvorbu e-shopu s minimalizovaným designem a jednoduchým ovládáním, poskytující efektivní řešení pro malé podniky a začínající podnikatele.

Získáte moderní a uživatelsky přívětivý online prostor pro své produkty. Bez složitého nastavování a za rozumnou cenu vám pomůžu otevřít své brány online trhu.
Od 9900,-

Nezávazně poptat
Jsem poskytovatel kompletních služeb v oblasti servisu a oprav počítačů, notebooků, telefonů, tabletů a herních konzolí s působištěm v Kyjově a okolí.

Bez ohledu na to, zda jste jednotlivcem nebo firemním klientem, nabízím vám rozsáhlé služby a možnost dlouhodobé spolupráce při správě vaší IT techniky. Vaše zařízení budou v odborných rukou, abych zajistil optimální výkon a spolehlivost.

490,-/hod

Servis mobilů
Jsem tady, abychom vám pomohli s jakýmkoli problémem, který by se vám mohl s vaším telefonem přihodit, od prasknutého displeje až po nefunkční software.

Svůj telefon máte každý den neustále s sebou a je pro vás nepostradatelným nástrojem v práci i soukromí. Proto vím, jak důležité je mít funkční a spolehlivý telefon.

Nezáleží na tom, jaký typ telefonu máte. Opravuji mobilní telefony všech značek a modelů.

Kromě toho nabízím i další služby, jako je výměna baterie, záloha dat, odstraňování virů a další. Věříme, že vám můžeme poskytnout kompletní a kvalitní servis, který si zasloužíte.

Takže, pokud máte nějaký problém s vaším mobilním telefonem, neváhejte mě kontaktovat. Rád vám pomůžu a vašemu telefonu vrátím život!


490,-/hod

Více o službě

NAPIŠTE MI
© 2024 https://sw-hw-prochazka.cz/ Všechna práva vyhrazena